מכונת גילוח בראון Braun

מכונת גילוח בראון

הטלפון האישי שלנו, המיטה שאנחנו ישנים בה, והתיק שאנחנו לוקחים לטיולים – לכל אחד מאיתנו יש את הפריט האהוב עליו. גם כשדואגים לאסתטיקה של הפנים, באמצעות גילוח, לכל אחד יש את מכונת הגילוח האישית שלו, בה הוא נוהג להשתמש. עם מכונת גילוח מומלצת מבית חברת בראון, תוכלו ליהנות מגילוח  איכותי לטווח ארוך.

תוכן עניינים

מותג מוביל ואיכותי

שלא כמו מותגים אחרים של מכונות גילוח, מכונת גילוח Braun היא מכונת גילוח ממותג שמוביל בתחומו. מותג בראון הגרמני הוא מותג שמתמחה בייצור מכשירים חשמליים שונים, כשהבולטים ביותר אלו מכונות הגילוח של בראון. מכונת גילוח בראון היא מכונת גילוח מומלצת במיוחד למי שמעוניינים ברכישה של מותג אמין.

מותג מוביל ואיכותי בתחום מכונות הגילוח הוא לא רק מותג שאמור לעשות רושם כזה או אחר. רכישת מכונת גילוח מומלצת ממותג, כמו מכונת גילוח Braun, מאפשרת לכם להנות מהידע, הניסיון והיכולות שהצטברו לאורך שנים במותג ובאים לידי ביטוי במוצרי הגילוח שלו.

מגוון רחב של מכונות גילוח

אם תחפשו מכונת גילוח בראון, תמצאו כמות גדולה מאוד של מכונות גילוח מבית המותג שניתנות לרכישה. הסיבה לכך היא שבזכות הידע והכלים השונים של בראון, המותג ייצר מכונות גילוח רבות ומגוונות. הדבר מטיב בעיקר עם גברים שזקוקים למכונות גילוח. המגוון הרחב מוביל לכך שיש לכל גבר הזדמנות למצוא את מכונת הגילוח שמתאימה לו ביותר. מכיוון שמדובר במותג מוביל, רכישת מכונת גילוח מומלצת מאוד ממותג בראון, כשכל מה שנותר לרוכש הוא למצוא את המכונה המתאימה לו.

עיצוב ייחודי ומדויק

מה שהופך בין היתר כל מכונת גילוח Braun אל מכונת גילוח מומלצת, הוא העיצוב הייחודי והמדויק של מכונות הגילוח הללו. הדבר הבולט ביותר במכונות הגילוח של בראון הוא ראש רחב וגמיש שניתן לראות בדגמים השונים. הראש מאפשר הסתגלות טובה למשטח הפנים של המשתמש. כמו כן, המכונה מעוצבת בצורה המאפשרת אחיזה נוחה ויציבה במכונת הגילוח, לגילוח מדויק.

בחירת מכונת גילוח Braun

השלב הראשון יהיה להבין מה השימוש שלכם במכונת הגילוח של פיליפס. אם מדובר בשימוש זניח מכיוון שלא צומחות לכם יותר מדי שיערות על הפנים או מכיוון שאתם לא נוהגים לסדר או לקצץ את הזקן שלכם, אתם יכולים לבחור מכונת גילוח פשוטה יותר. אם סידור הזקן הוא עניין הרבה יותר גדול אצלכם, מוטב שתבחרו במכונת גילוח עם פרמטרים מקצועיים יותר.

מכונת גילוח בראון – סוגים שונים

כמו לכל מותג של מכונות גילוח מוביל שמכבד את עצמו, גם מכונת גילוח בראון היא לא רק מכונת גילוח שניתן למצוא בצורות שונות ובדגמים שונים. קיימים הבדלים גם בסוגים של מכונות אלו. מכונת גילוח בראון אחת תהיה שונה ממכונת גילוח בראון אחרת. הדבר יבוא לידי ביטוי באופי השימוש, במפרט הטכני ובתשובה לשאלה האם מדובר על מכונת גילוח מומלצת למקצוענים או לחובבנים.

פרמטרים כלליים

ישנם פרמטרים כלליים, שאינם קשורים למותג בראון, שניתן לבחון בהם את מוצרי המותג השונים. מכונת גילוח Braun, כמו כל מכונת גילוח אחרת, צריכה להיות עשויה מחומרים איכותיים, בעלת סוללה מצוינת שמחזיקה לזמן ארוך במיוחד, עם להבים חדים שמסוגלים קיצוץ ועיצוב שמעניק ערך מוסף למשתמש.

התאמה לצרכים שלכם

מכונת גילוח בראון היא ללא ספק מכונת גילוח מומלצת. כדי שתוכלו למצוא את הדגם המתאים ביותר לכם של מכונת גילוח Braun, הבינו מהו הדגם שיענה על הצרכים האישיים שלכם ויאפשר לכם שימוש מיטבי במכונת הגילוח שלכם.

מכונת גילוח נטענת Braun Series 9 9345S

המכונה הזו נחשבת לספינת הדגל של חברת בראון, אחת החברות המובילות בעולם מכונות הגילוח. לפני שנדבר על המכונה עצמה חשוב להבין שמדובר על מכונה לא זולה, ואם אתם מחפשים לחסוך, המכונה הזו לא מיועדת עבורכם. המחיר של המכונה הוא למעלה מ1000 ₪, אולם מיד תבינו למה כנראה שהיא בהחלט שווה את זה.

המכונה מצוידת בחיישנים מתקדמים שמזהים לבד את עוצמת הגילוח שעור הפנים שלכם זקוק לו, ומאפשרת לכם להתגלח בצורה נוחה. הסוללה של המכונה הזו נחשבת עוצמתית, והיא אף עשויה מטיטניום דבר שנועד למנוע באופן מוחלט מקרים של חלודה

מכונת גילוח נטענת Braun Shaver Series 7 70-S1000s

מכונת גילוח Braun B7200cc עם ראש מתהפך

 

מכונת גילוח נטענת לשימוש רטוב או יבש Braun Series 9 9365cc

טיפים והמלצות

מכונת תספורת לזקן
טיפים והמלצות

איך לקצץ זקן עם מכונת תספורת

אם בעבר הייתם צריכים להתקשר לספר שלכם, לקבוע תור למועד שמתאים לו ולכם, ולהמתין עם זקן לא מסודר עד הגעת הרגע המיוחל במספרה, כיום ניתן לקצץ את הזקן באופן עצמאי וללא בעיות. מכונות שונות, המיועדות לקיצוץ הזקן, מאפשרות סידור שלו בזמן ובאופן שמתאימים לכם. כך תוכלו לעשות זאת

קרא עוד »
ניקוי מכונת תספורת
טיפים והמלצות

איך לנקות מכונת תספורת

אנשים רבים מבינים שמכונה לצרכי תספורת היא מכשיר יעיל במיוחד. ניתן לסדר את השיער באמצעותה ולחסוך הרבה מאוד כסף לטווח ה קצר והארוך, מכיוון שלא צריך לקבוע יותר תורים אצל הספר. כדי להשתמש במכונה בצורה הטובה ביותר, חשוב לשמור על הניקיון שלה באופן תדיר. כך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה.

קרא עוד »
מכונת גילוח לאיזורים אינטימיים
טיפים והמלצות

מכונת גילוח מומלצת לאיזורים אינטימיים לגבר

כל אחד מעוניין לדאוג לאסתטיקה שלו בצורה שתאפשר לו את הנוחות המרבית ביותר. אצל גברים רבים, האזורים האינטימיים יכולים להיות מלאים בשערות בכמויות כאלו ואחרות, שמשתנות בין גבר לגבר. הפתרונות להסרת שיער מאותם אזורים אינטימיים מגוונים, אך פתרון אחד יכול לעשות עבורכם את ההבדל – מכונת גילוח המיועדת באופן ייחודי לאזורים הללו. והנה לפניכם מה שהופך מכונה כזאת למומלצת.

קרא עוד »

מאמרים מומלצים

מכונת תספורת מומלצת לזקן
מכונת תספורת מומלצת

מכונת תספורת מומלצת לזקן

בסוף שנות העשרה ובמהלך שנות העשרים, שלושים, ארבעים ויותר מזה – חלק גדול מאוד מהגברים כיום מגדלים זקן. גידול זקן יכול להיעשות בתקופות שונות בחיים,

קרא עוד »