מה ההבדל בין מכונת תספורת לכלבים למכונת תספורת רגילה

מכונת תספורת לכלבים

כשאנחנו שומעים על מכונות תספורת, לרוב נצפה לכך שמדובר במכונות תספורת שאמורות לסייע לנו לגלח אזורים שונים בגוף שלנו, החל מהשיער והזקן, דרך שאר הגוף ועד אזורים אינטימיים. רבים לא מודעים לכך, אך ישנן מכונות תספורות שמיועדות דווקא לחברו הטוב ביותר של האדם. במאמר זה נציג את ההבדלים בין מכונת תספורת לכלבים לבין מכונת תספורת רגילה.

תוכן עניינים

התאמה למשטח הגילוח

גם מכונת תספורת רגילה וגם מכונת תספורת לכלבים יוצרות מגע עם העור שלנו. מכונת תספורת רגילה, בה אנחנו יכולים להשתמש כדי להסתפר, לגלח אזור מסוים בגוף ולסדר את הזקן, מותאמת יותר למגע עם גוף האדם. מנגד, מכונת תספורת לכלבים מומלצת לשימוש דווקא אצל כלבים, מכיוון שהיא מותאמת למגע עם הגוף שלהם והעור שלהם בצורה אידיאלית יותר.

התאמה לשיער מול התאמה לפרווה

אין חלק חשוב ביותר במכונת תספורת, אך בכל מכונת תספורת יש חשיבות ללהבים איכותיים, שיוכלו לבצע את פעולת קיצוץ השיער בצורה טובה ביותר. במכונת תספורת רגילה, ללהבים יהיה קשה מאוד לקצוץ בצורה יעילה ואיכותית את פרוות הכלב. מכונת תספורת לכלבים מומלצת לשימוש מכיוון שהיא יודעת לקצוץ פרווה צפופה בצורה טובה יותר.

התמודדות עם כמויות

תספורת של כלב היא דבר מורכב יותר מאשר תספורת של בן אדם. גם גברים עם שיער שופע שישתמשו במכונת תספורת, לא ימצאו את עצמם ככל הנראה מורידים כמויות של שיער כמו כלבים. מכונת תספורת לכלבים מומלצת לשימוש אצל כלב מאפשר מכונת תספורת רגילה, מכיוון שהיא יודעת להתמודד בצורה טובה יותר עם כמויות גדולות של שיער, שפרוסות כאמור על משטח גדול יותר.

מהירות החיתוך

הבדל נוסף בא לידי ביטוי במהירות החיתוך. מכיוון שלכלב יש יותר כמויות שיער, לוקח הרבה יותר זמן לספר אותו. הדבר אמור לגרום ללהבים של מכונת תספורת לכלבים להתחמם, אך לא כך הדבר. במכונת תספורת רגילה זה אומנם דבר שיקרה, אך אם מספרים את הכלב באמצעות מכונת תספורת לכלבים, הלהבים יכולים לנוע במהירות לאורך זמן ולא להתחמם.

הבדלים טכניים בין המכונות

קיימים גם הבדלים טכניים בין מכונת תספורת לכלבים לבין מכונת תספורת רגילה. הבדלים אלו הופכים כל מכונת תספורת לכלבים מומלצת לשימוש מאשר מכונת תספורת רגילה. הבדל כזה ניתן לראות למשל במנוע המכונה, שחזק יותר אצל מכונת תספורת לכלבים.

זמן סוללה

זמן הסוללה של מכונת התספורת שמיועדת לכלבים הוא הרבה יותר ארוך, מכיוון שתספורת של כלב יכולה לארוך בין שעה לבין שלוש שעות. לכן, מכונת תספורת לכלבים מומלצת אם זמן הסוללה שלה ארוך.

מחירים

אומנם מכונת תספורת לכלבים מומלצת לשימוש כאשר מדובר בתספורת של כלב, אך אם אתם מעוניינים במכונה הזאת כדי לספר את הכלב שלכם לעומת מכונה רגילה, דעו כי מכונות אלו יקרות יותר

ההמלצה שלנו:

מכונת תספורת חשמלית לבעלי חיים 1250-0061 Moser Max50

 

טיפים והמלצות

מכונת תספורת לזקן
טיפים והמלצות

איך לקצץ זקן עם מכונת תספורת

אם בעבר הייתם צריכים להתקשר לספר שלכם, לקבוע תור למועד שמתאים לו ולכם, ולהמתין עם זקן לא מסודר עד הגעת הרגע המיוחל במספרה, כיום ניתן לקצץ את הזקן באופן עצמאי וללא בעיות. מכונות שונות, המיועדות לקיצוץ הזקן, מאפשרות סידור שלו בזמן ובאופן שמתאימים לכם. כך תוכלו לעשות זאת

קרא עוד »
ניקוי מכונת תספורת
טיפים והמלצות

איך לנקות מכונת תספורת

אנשים רבים מבינים שמכונה לצרכי תספורת היא מכשיר יעיל במיוחד. ניתן לסדר את השיער באמצעותה ולחסוך הרבה מאוד כסף לטווח ה קצר והארוך, מכיוון שלא צריך לקבוע יותר תורים אצל הספר. כדי להשתמש במכונה בצורה הטובה ביותר, חשוב לשמור על הניקיון שלה באופן תדיר. כך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה.

קרא עוד »
מכונת גילוח לאיזורים אינטימיים
טיפים והמלצות

מכונת גילוח מומלצת לאיזורים אינטימיים לגבר

כל אחד מעוניין לדאוג לאסתטיקה שלו בצורה שתאפשר לו את הנוחות המרבית ביותר. אצל גברים רבים, האזורים האינטימיים יכולים להיות מלאים בשערות בכמויות כאלו ואחרות, שמשתנות בין גבר לגבר. הפתרונות להסרת שיער מאותם אזורים אינטימיים מגוונים, אך פתרון אחד יכול לעשות עבורכם את ההבדל – מכונת גילוח המיועדת באופן ייחודי לאזורים הללו. והנה לפניכם מה שהופך מכונה כזאת למומלצת.

קרא עוד »

מאמרים מומלצים

מכונת תספורת מומלצת לזקן
מכונת תספורת מומלצת

מכונת תספורת מומלצת לזקן

בסוף שנות העשרה ובמהלך שנות העשרים, שלושים, ארבעים ויותר מזה – חלק גדול מאוד מהגברים כיום מגדלים זקן. גידול זקן יכול להיעשות בתקופות שונות בחיים,

קרא עוד »
מכונת גילוח פנסוניק
מכונת גילוח לפי מותגים

מכונת גילוח פנסוניק Panasonic

אם נסתכל על מאפיינים של חברות מסוימות, נוכל לראות שישנן חברות הנוטות להתמקד בתחום אחד, בעוד חברות אחרות אוהבות לנסות להרחיב את העיסוק שלהן. חברת

קרא עוד »