לוגו שייבאקס

איך לקצץ זקן עם מכונת תספורת

מכונת תספורת לזקן
אם בעבר הייתם צריכים להתקשר לספר שלכם, לקבוע תור למועד שמתאים לו ולכם, ולהמתין עם זקן לא מסודר עד הגעת הרגע המיוחל במספרה, כיום ניתן לקצץ את הזקן באופן עצמאי וללא בעיות. מכונות שונות, המיועדות לקיצוץ הזקן, מאפשרות סידור שלו בזמן ובאופן שמתאימים לכם. כך תוכלו לעשות זאת

תוכן עניינים

קיצוץ זקן לפי התאמה אישית

לפני שנסביר כיצד לקצץ את הזקן או מכונת תספורת רגילה או מכונת תספורת לזקן, חשוב להבין שמדובר בסופו של דבר על התאמה ובחירה אישית. קיימים סגנונות שונים של זקנים שונים, כך שכל אחד יכול לקצץ את הזקן שלו באמצעות המכונה שיש לו, לפי הרצון האישי שלו.

עבודה בשלבים

קיצוץ זקן, עם מכונת תספורת לזקן, מתבצע במספר שלבים. המטרה בביצוע השלבים הללו היא ווידוא שאנחנו מקצצים את כל האזורים בזקן שלנו ולא משאירים בטעות אזורים שהזנחנו. ניתן לקצץ זקן גם באמצעות מכונת תספורת רגילה, אם למכונה הזאת יש את ההתאמות הדרושות לקיצוץ הזקן.

קביעת אורך הזקן

הדבר הראשון שעושים בעת קיצוץ הזקן הוא קביעת אורך הזקן. עושים זאת באמצעות בחירת אורך במכונה. אם יש אורך שאתם מכירים אותו כבר, תוכלו לבחור בו. אם זאת הפעם הראשונה שלכם, מומלץ לנסות אורכים שונים, מהאורך הגבוה ביותר ומשם לרדת, עד שתגיעו לאורך שמתאים לכם.

קו צוואר ולסת

בשלב הבא, לאחר שקיצצתם את הזקן שלכם עם מכונת תספורת לזקן לאורך שמתאים לכם, נעבור לקביעת קו צוואר ולסת. בשלב הזה נקצץ את השיער שצומח על הצוואר, באמצעות גילוח לאורך קו דמיוני, שמחבר בין הצוואר ללסת. לאחר מכן, קצצו לגמרי את קצוות השיער שנותרו.

המשך הקיצוץ

בשלב הזה, הצלחתם כבר לקצץ את רוב הזקן שלכם באמצעות מכונת תספורת שמיועדת לזקן. כרגע, מה שנותר לכם לעשות הוא לסיים את הקיצוץ לפי ההתאמה שלכם. בשלב הזה תחליטו האם אתם מעוניינים בהורדה של חלקים מסוימים מהזקן שלכם, בשינוי סגנון הזקן שלכם, בסידור השפם שלכם או שמירת המצב הקיים. את הפעולות השונות תוכלו לבצע באמצעות הפיצ'רים השונים של המכונה שלכם.

מכונת תספורת מומלצת לזקן – הסקירה המלאה >>

טיפים והמלצות