לוגו שייבאקס

איך לנקות מכונת תספורת

ניקוי מכונת תספורת
אנשים רבים מבינים שמכונה לצרכי תספורת היא מכשיר יעיל במיוחד. ניתן לסדר את השיער באמצעותה ולחסוך הרבה מאוד כסף לטווח ה קצר והארוך, מכיוון שלא צריך לקבוע יותר תורים אצל הספר. כדי להשתמש במכונה בצורה הטובה ביותר, חשוב לשמור על הניקיון שלה באופן תדיר. כך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה.

תוכן עניינים

מתי יש לנקות מכונת תספורת?

באופן כללי, מומלץ להשקיע את הזמן שלכם ולנקות את המכונה שלכם אחרי כל פעם שאתם משתמשים בה. מכונת תספורת באה במגע עם הרבה מאוד שיערות. השיער שנקצץ על ידי המכונה יכול להיצמד אל חלקים מהמכונה ואפילו להיכנס לאזורים פנימיים יותר. הימנעות מניקוי המכונה יוביל את המכונה שלכם באופן איטי והדרגתי למצב של שחיקה.

ניקוי לפי הוראות היצרן

אם אתם כבר מקדישים זמן לניקוי של המכונה לאחר התספורת שלכם, תקדישו עוד רגע לעיון בהוראות היצרן. בכל מכונת תספורת אמורה להיות תוספת של הוראות יצרן. בהוראות הללו, בין היתר, יינתן פירוט על אופי ניקוי המכונה. תוכלו להיעזר בהוראות הללו לצורך ניקוי נכון.

שטיפה

אם זרקתם את ההוראות או שהן אינן מפורטות מספיק, שימו לב לדרך בה אתם שוטפים את המכונה. את המכונה עצמה לא שוטפים מתחת למים, שכן מדובר במוצר חשמלי. שימו לב שהדבר היחידי שאתם שוטפים אלו הראשים השונים של המכונה שניתנים להחלפה. הקפידו על ייבוש שלהם.

ניקוי עם כלים ייעודיים

לאחר ששטפתם את ראשי המכונה שאיתם הסתפרתם, הגיע הזמן לנקות את המכונה עצמה. המכונה כאמור לא ניתנת לשטיפה במרבית המקרים. ניתן לנקות אותה עם כלים ייעודיים, שעשויים להגיע עם המכונה עצמה בעת הרכישה. אתם יכולים להשתמש גם בנייר טואלט לצורך ניקוי חלקים פנימיים יותר, או מקלות אוזניים.

שימו לב

חשוב לדעת – מכונת תספורת היא קודם כל מכונה. אם תפעלו בניגוד להוראות היצרן או בניגוד להיגיון הסביר, אתם עשויים להזיק למכונה. מכונה מקולקלת היא מכונה שלא תוכלו להשתמש בה. אף אחד לא רוצה לגלות שהמכונה שלו מקרטעת לאחר שהוא התחיל להוריד שכבות שיער מראשו.

מכונות תספורת מומלצות – הסקירה המלאה >>

טיפים והמלצות