לוגו שייבאקס

איך לנקות מכונת גילוח

ניקוי מכונת גילוח
מטבע הדברים, מכונת הגילו חשלנו היא לא הדבר הכי סטרילי בעולם, וכדי לשמור עליה לאורך זמן יש צורך לבצע לה ניקוי יסודי מידי פעם. את הניקוי של המכונה יש לבצע בצורה קפדנית כדי שמצד אחד הוא יהיה יעיל, אך יחד עם זאת גם כדי לא להגיע למצב שבו הניקוי של המכונה גורם לה נזק. כאן נסביר לכם איך בדיוק לעשות את זה

תוכן עניינים

ניקוי של מכונת גילוח

כמו כל מכשיר חשמלי, גם את מכונת הגילוח שלנו כדאי לנקות לעיתים קרובות. הניקוי של המכונה חשוב גם כדי שהיא תמשיך לעבוד בצורה טובה, אבל גם כדי שלא יהיה מצב שבו המכונה מזוהמת ויכולה לסכן אותנו. את הניקוי של המכונה ניתן לעשות במספר דרכים, אולם השאלה הראשונה שצריך לשאול היא האם הניקוי רטוב או יבש.

ניקוי רטוב או יבש

ניקוי יבש הוא כזה שבו אתם עוברים עם מברשת על המכונה, מורידים ממנה את כל השערות שנדבקו עליה. בניקוי רטוב אנחנו מרבים גם מים. יש מכונות שניתן לנקות אותן עם מים ללא כל חשש, אולם בחלק מהמכונות יש צורך לפרק את הראש של המכונה ולנקות רק אותו עם מים כדי לא לגרום נזק לחלקים הפנימיים של המכונה.

עמדת ניקוי אוטומטית

אפשרות נוספת שקיימת במכונות חדשות היא עמדת ניקוי אוטומטית של המכונה. העמדה הזו מגיעה יחד עם המכונה ובדיוק כמו המטען של המכונה, ברגע שאתם מכניסים את מכונת הגילוח אל העמדה היא מנקה את המכונה בכוחות עצמה.

הקפידו על הוראות היצרן

לא משנה מה הדרך שבה בחרם לנקות את מכונת הגילוח שלכם, הקפידו על הוראות היצרן כאשר אתם ניגשים לניקוי של המכונה. היצרן יודע יותר טוב מכולם כיצד נכון לנקות את מכונת הגילוח, ולכן כל חריגה מההוראות שלו עלולה לגרום נזק למכונה.

לסיכום

ניקוי של מכונת גילוח יכול להיעשות במגוון דרכים. יש מכונות שיכולות לעבור ניקוי עם מים, ואילו מכונות אחרות מגיעות יחד עם עמדת ניקוי אוטומטית. לא משנה איך מנקים את המכונה שלכם, תדאגו שהניקוי יעשה רק לפי ההוראות של היצרן.

4 מכונות גילוח המומלצות ביותר. לסקירה המלאה>>

טיפים והמלצות